سنگ مرمریت گلدن بلک
سنگ مرمریت گلدن بلک

سنگ مرمریت گلدن بلک

  • جذب آب پایین
  • تراکم بالا
  • ساب پذیری خوب
  • مقاومت فشاری بالا

توضیحات

معرفی سنگ مرمریت گلدن بلک:

سنگ مرمریت گلدن بلک (Golden Black Marble Stone)، یک سنگ مرمریت (Marble Stone) با زمینه رنگی مشکی و در مواردی متمایل به قهوه ای همراه با خطوط سفید و طلایی نامنظم است. این سنگ در ابعاد سنگ اسلب، تایل و طولی ساخته می شوند. از مهمترین موارد کاربرد این سنگ میتوان به استفاده از آن در سنگفرش کردن فضای داخلی، نما و دیوار های داخلی، سنگ آسانسور، و همچنین سرویس های بهداشتی در واحدهای مسکونی و مراکز تجاری و اداری و بالاخص مراکز لوکس مانند هتل ها و تالار ها اشاره کرد.

ترکیب رنگی طلایی با مشکی و کمی رگه های سفید در این سنگ بسیار چشم نوازی میکند. رگه های طلایی در این سنگ دقیق به رنگ طلای زرد است و طرح آن به واسطه طبیعی بودن محصول تکرار ناپذیر و منحصر به فرد است.

مشخصات سنگ مرمریت گلدن بلک:

سنگ مرمریت گلدن بلک ، از چندین معدن قابل استخراج است ، همین امر موجب تفاوت هایی کوچک در رنگ و طرح آن ایجاد می کند . بطوریکه در مرمریت گلدن بلک کاشان ، زمینه ی سنگ کاملا مشکی و به همراه رگه های طلایی نسبتا ضخیم می باشد و گاها شاهد خطوط سفید در سطح آن هستیم . در صورتیکه در مرمریت گلدن بلک محلات زمینه ی سنگ نوک مدادی است و رگه های طلایی ریزتر و بیشتری نسبت به کاشان وجود دارد و در سطح ان شاهد غده های سفید رنگ هستیم . همچنین گلدن بلکی که از یزد استخراج می گردد ، رگه طلایی در آن وجود ندارد .

اطلاعات بیشتر

رنگ

مشکی, مشکی طلایی

سایز

۴۰ طولی, ۶۰*۶۰, ابعاد دلخواه, اسلب, پله

نوع ساب

چرمی, صیقلی, هوند

ضخامت

1.6cm -1.8cm, 2cm, 3 cm