سنگ چینی ازنا
Azna-porcelain-stone-4_11zon
Azna-porcelain-stone-3_11zon
سنگ چینی ازنا

سنگ چینی ازنا

  • رنگ روشن و طرح یکنواخت
  • جذب آب بسیار ناچیز و کم
  • دارای مقاومت بالا
  • مقاوم در برابر نور خورشید
  • مقاوم در برابر سرمای شدید
  • تخلخل بسیار کم
دسته:

توضیحات

معرفی سنگ چینی ازنا:

چینی ازنا که به چینی ارباب نیز معروف است، به دلیل سطح یکنواخت، کمترین میزان رگه و امواج پیچشی در بین سنگ های چینی به جز با کیفیت ترین و گران ترین سنگ سفید چینی شناخته می شود. سنگ یا کریستال از دیرباز زینت خانه های ما بوده است. به دلیل عدم استفاده از تکنولوژی های پیشرفته معدنکاری و برش در گذشته، این سنگ ها مانند سایر سنگ ها در اندازه های کوچک عرضه می شدند. اما اکنون سایزهای دال و طول این محصول نمای دیگری از زیبایی و ظرفیت سنگ های چینی را به نمایش گذاشته است.

اگرچه متخصصان سنگ های چینی اصرار دارند که این سنگ ها را می توان در فضاهای بیرونی نیز استفاده کرد (مانند سنگ های نما) و در آینده جایگزین سنگ تراورتن خواهند شد. اما باید در نظر داشت که این سنگ نسبت به تراورتن چسبندگی و وزن کمتری دارد.

مشخصات

سنگ سفید ازنا دارای رنگ زمینه سفید با خطوط ریز و نامنظم خاکستری و مشکی می باشد. در تعدادی از انواع این سنگ خطوط سیاه کم رنگ (دودی روشن)، طلایی و گاهی سبز دیده می شود. طرح و رگه های موجود در این سنگ به صورتی است که می توان از این سنگ طرحهای بوک مچ و فورمچ زیبایی بدست آورد.چینی ازنا با نام چینی ارباب نیز در بازار شناخته می شود.

اطلاعات بیشتر

رنگ

سفید, طوسی روشن

نوع جنس

سنگ مرمریت

نوع ساب

صیقلی, نسابیده, هوند

ضخامت

1.6cm -1.8cm, 2cm, 3 cm

سایز

۴۰ در ۴۰, ۴۰ طولی, ۸۰ در ۸۰, ۶۰*۶۰, ابعاد دلخواه, اسلب